Asil Transport Hakkında

Hakkımızda

15 Mart 2002 yılında Sayın Ahmet Kılıç, Mustafa Kılıç, Mahmut Kılıç ve Abdurrahim Kılıç tarafından kurulan ASİL ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, kuruluşunda 14 araç ile işe başlamıştır. Her geçen gün ilerlemesini daha da arttıran Asil Uluslararası Taşımacılık şu anda 81 araca sahiptir.

30 yılı aşkın süredir nakliye sektöründe olan, Asil Uluslararası Taşımacılık kurucularından değerli Ahmet Kılıç, Mustafa Kılıç ve Mahmut Kılıç 1980'li yıllarda şoför olarak nakliye sektörüne girmişlerdir. İlerleyen zaman içerisinde sayın Ahmet Kılıç kardeşleri olan Mahmut Kılıç, Mustafa Kılıç ve Abdurahim Kılıç ile birlikte Asil Uluslararası Taşımacılık'ı bu sektöre kazandırmıştır.

Asil Uluslararası Taşımacılık benimsediği misyon ve sahip olduğu vizyon ile Türk Nakliye şirketleri içerisinde en ön sıralarda olmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda hem teknolojiye hem de insan ilişkilerine önem vermektedir. Geleceğe yapılan yatırımlar ve insana ve onun sahip olduklarına duyulan saygı ASİL ULUSLARARASI TAŞIMACILIK'ın yola çıkış ve varoluş sebebidir.